top of page

Ekiple Tanışın

FOTOĞRAFÇI

WhatsApp Image 2022-11-12 at 01.36.55.jpeg

Serhat Özdemir

Serhat, Bursa'da doğdu. 10 yıllık restoran işletmeciliği deneyiminden sonra nihayet dükkanı devretti ve sevdiği işi yapmak için İstanbul'a yerleşti. Burada Sinema ve Fotoğrafçılık üzerine uzun süre eğitim aldı ve aktif olarak sahada çalıştı. Şu an kendi stüdyosunda Ürün Fotoğrafçısı olarak hizmet veriyor.

bursa yemek fotoğrafçısı

Sıddıka Özbek

STİLİST

Sıddıka, İstanbul'da doğdu. Peyzaj Mimarlığı eğitiminden sonra lise yıllarında hedeflediği Sanat Yönetmenliği hayallerinin peşinden gitti. 2017'den bu güne, başta Sinema Genel Müdürlüğü destekli Anadolu Sinema Akademisi'nin koordinatörülüğü ve birçok ödüllü kısa-uzun metraj filmlerin Sanat Asistanlığı ve Sanat yönetmenliğini yaptı. Aktif sinema yaşamının yanında, görsel içeriklere stil hizmetleri veriyor.

yemek fotoğrafçısı

Melih Kurtarıcı

SANAT YÖNETMENİ

Melih, Bursa'da doğdu. Sanata olan ilgilisi küçük yaşlarda tiyatroyla başladı. Bursa Devlet Tiyatrosu ve Akademi Kenter'de dönemin ustalarından Reji Yönetimi eğitimi aldı. Uzun süre Kent ve Şehir Tiyatrolarında Reji ve Sanat yönetimi üzerine çalıştı. Aktif tiyatro yaşamının yanında, fotoğraf ve video içeriklerine sanat yönetmenliği hizmetleri veriyor.

Studyo 22

DİJİTAL İÇERİK ÜRETİCİ

                  Studyo 22, 

2020'de Bursa'da doğdu. Dijital ve görsel sektöre içerik üretmek için kuruldu. Aktif fotoğrafçılık hizmeti haricinde video içerikleri de üretiyor.

bottom of page